| Razvy197 a întrebat:

Cum traduceti urmatoarele cuvinte :"TPU is the best site that I found. You can ask any question that goes through your mind." cine traduce corect si primul va primi o insigna cu raspunsul castigator.

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

TPU este cel mai bun site pe care l-am gasit! Poti pune orice intrebare care iti trece prin minte.
asta e traducerea corecta happy

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun site TPU! unde poti pune intrebari dupa cum te taie mintea!

| hândel a răspuns:

Simplu. TPU este cel mai bun site pe care l-am gasit. Poti adresa orice intrebare care-ti trece prin minte. Corect? Corect! Dovada sta in arhiva.hee hee

| DarKJoKeR a răspuns:

TPU este cel mai bun site care l-am gasit. Poti sa pui orice intrebare care iti trece prin minte.

| inna a răspuns:

TPU este cel mai bun site pe care l-am gasit. Tu poti pune orice intrebare care iti trece prin minte.

Bye happy

| DarKJoKeR a răspuns:

Pana la urma care e raspunsul castigator?laughing

| cristianli a răspuns:

Nu crezi ca era corect gramaticaliceste sa scrii "have found"? mi se pare ca nu e determinat timpul, iar cautarea nu s-a terminat, pentru ca tot timpul suntem in cautarea a ceva mai bun.in rest, subscriu traducerii celorlalti

| allexxa a răspuns:

"TPU este cel mai bun site-ul pe care am found. You poate cere orice întrebare care trece prin mintea ta."

| raidu2004 a răspuns:

Toti Pentru Unu este cel mai bun site pe care l-am gasit. Poti sa pui orice intrebare care-ti trece prin minte.

| Razvy197 explică:

Toti ati raspuns foarte bine.deci nu o sa primiti nici-o insigna cu raspunsul castigator. pa pa

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

TPU este cel mai bun site pe care l-am gasit. Poti pune orice intrebare care iti trece prin minte/cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau insigna, sorrywinking

Răspuns utilizator avertizat
| Diva a răspuns:

TPU este cel mai bun site pe care l-am gasit. Tu poti sa pui orice intrebare care iti trece prin cap

daniela
| daniela a răspuns:

Ce pacat ca abia azi am vazut intrebarea (nu mi-a mer netul cateva zile)... vreau si eu insigna

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta e vrajeala, nu?
Imi dai un lollipop acum?

Răspuns utilizator avertizat