| MariaSF a întrebat:

Ce inseamna fundita? raspunsul castigator ce primeste insigna aia cu nr #1? ce o fi aia dau insigna nr#1

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca cineva pune o intrebare pe siteul asta (TPU) si o anumita persoana da un raspuns intrebarii respective. persoana care a pus intrebarea se uita la raspuns si daca ii este de folos atunci da fundita. Fundita simbolizeaza faptul ca l`ai ajutat pe respectivul cu raspunsul tau. Fundita se da langa raspuns. apare o funda gri pe care scrie "declara raspunsul castigator" si daca raspunsul din dreptul funditei ti-a fost de ajutor atunci apesi pe fundita aia si. GATA. sper ca te-am ajutat

1 răspuns: