| Estera123 a întrebat:

Cum vi se pare plaja din Costinesti? Partea de plaja de langa Epava.

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Eu sunt din tuzla, langa costinesti! si ma duc foarte des acolo pe plaja! este ok, este superba! Si sunt oameni destul de civilizati, adica si plaja e amenajata!

6 răspunsuri:
| Estera123 explică (pentru SoranaCs):

Si in general, toata plaja din Costinesti e ok? Mi-am facut o rezervare deja si vreau sa stiu ce ma asteapta. Statiunea cum este?

| Elly7890 a răspuns:

Eu am fost saptamana trecutahappyplaja in mare parte este ok, statiunea este frumoasa dar extrem de aglomerata la orice ora si mancarea de la autoserviri este iar foarte bunahappysunt si multe discoteci etc!

| zuzzzzy005 a răspuns:

Eu zic ca plaja din Costinesti e chiar okhappy

| SoranaCs a răspuns (pentru Estera123):

Adica da este totul 100% ok! In general statiunea costinesti este pentru tineret! deci o sa iti placa! Fundita?

| mady9 a răspuns:

Plaja este ok eu merg saptamana viitoare! u cand te duci?

| Luiza45 a răspuns:

Pai acolo este o portiune cu pietre dra in rest apa este cu nisip...destul de curata. Sunt valuri destul de mari.