| stefana21 a întrebat:

Cum vi se pare statiunea Venus din punct de vedere al plajei, apei, zonei, hotelurilor, magazine etc.? Voi merge acolo in 26 iulie si as vrea sa stiu la ce sa ma astept happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea ai magazine e langa Mangalia

| Vi003 a răspuns:

E o statiune linistita, sa cauti portiunile de plaja fara bolovani.

| pietrean a răspuns:

Poti sa te uiti pe GOOGLE, tastand VENUS+ROMANIA+IMPRESII.Eu am fost, la h Florica, ultima oara prin 2008-2009 si am ramas dezamagita cu toate. Daca ai cu ce face comparatie, atunci este mai dramatic.