| JustOneDay a întrebat:

Cum vi se pare statiunea Neptun, din punct de vedere al asezarii, curateniei..etc....Astept pareri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bianca112 a răspuns:

Eu am fost acum 2 ani, si a fost frumos.Adica erau terase,restaurante,spectacole sunt in fiecare seara. Iti recomand plaja aia la steaguri.Un lucru care nu mi-a placut,dar nici nu m a deranjat prea tare,a fost faptul ca plaja era departe,dar era curata,frumoasa, cu multe chioscuri d-astea, cu restaurante, terase, gogoserii etc.Are chiar is un sat mic de vacanta.E foarte frumos!

1 răspuns:
| GeogiiMwa a răspuns:

Eu zic cămai binee laă Neptunu... eu am fost şi nu e cine ştie ce laughing Mai bine Costineşti sau Mamaia puppy dog eyes FUNDA? :-s