| IngerDulce a întrebat:

Cun e in albena Bulgaria

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Eu am fost de doua ori la Albena. A fost foarte frumos so plajele sunt in general curate. Am fost si in Sunny Beach si am stat la hotelul Riu Evrika. Acolo a fost foarte frumos (mai frumos decat in celelalte). Daca ar fi sa fac un clasament, ar fi: 1. Riu Evrika (Sunny Beach), 2. Elena (Nisipurile de Aur) si 3. Astoria beach (Nisipurile de Aur). Sper ca ti-am fost de ajutor si distractie placuta!

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E bine, preturile sunt cam ca la noi, bulgarii au un litoral mai mic decat al nostru

| pietrean a răspuns:

Am fost de doua ori:H Dobrotitsa si H Com.Plaja curata, cu nisip fin, un parc foarte mare cu trandafiri, multa verdeata peste tot.Depinde de varsta si pretentii, ce statiune alegi.Eu am fost in Albena,Constantin si Elena,Nisipurile de Aur, Sunny Beach, Sveti Vlas, Obzor, la 8 hoteluri, de 3 si 4 stele.Dar sincer iti spun, prefer de 3 stele, cu all inclusive+sezlong si umbrela plaja, din cauza pretului mai mic decat cel de 4stele.Ma uit la impresii si vad ce le-a convenit sau nu, altor persoane.Din toate statiunile in care am fost, cel mai mult mi-a placut in Albena, din cauza cadrului natural.Mai doresti sa afli ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| vinusipaharu a răspuns:

Super tare!