| caroline16 a întrebat:

FUNDAAAA Cum vi se pare la Albena(Bulgaria)? P.S. daca ati fost

2 răspunsuri:
| BloodyDress a răspuns:

E o statiune Ok, eu am fost in 2008 si mi se parut super.Plajele sunt curate si personalul de la hoteluri e politicos.E un bazar in statiune unde lumea te pofteste peste tot.Sunt mall-uri ok, lumea vorbeste engleza dar si romana, pentru ca multi romani merg in Bulgaria si deja oamenii de acolo au invat putin din limba romana.Plajele sunt curate, nu sunt manelisti cu seminte si cu muzica data la maxim, ca la noi.Apa este iarasi curata datorita plaselor care sunt puse in larg pentru a opri venirea algelor marine pe nisip.

Răspuns utilizator avertizat