| JustOneGirl a întrebat:

Daca ai putea sa traiesti altundeva... unde ai pleca? dc?

Răspuns Câştigător
| COлℋышкО a răspuns:

Http://www.google.md/......tp?/imgres
aicI'.dc?
am motivele mele'...
ce zici. fundita?:D

7 răspunsuri:
| xAlice a răspuns:

Oriunde,dar nu aici.Romania este cea mai nesimtita tara dupa parerea mea,iar noi trebuie sa ne traim viata cum vrem,nu cum suntem obligati, deci putem pleca si in CHina daca vrem, decat sa fim nefericiti aici.Eu as pleca in Japonia, pentru ca mi-a parut rau de ce s-a intamplat acolo, si mereu a fost tara mea preferata.Motivul? cel de sus big grin Hate Romania straight face

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pe Luna, ca acolo nu ma freaca nimeni la cap.batting eyelashes

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

In Statele Unite. Mereu mi-a placut acolo. Motiv? Presupun ca acolo sunt oameni cu bun simt care nu-si bat asa joc unii de altii cum se intampla in Romania. Pur si simplu, tara asta n-are un Guvern bun, n-are profesori buni doar d-astia care le poti cumpara nota, examenele numai sunt cum au fost. Trebuie sa mai continui? Nu sunt multumita de Romania! Sunt sigura ca ce zice bunica-mea despre Republica Socialista Romania este adevarat. O tara fara datorii, bani multi dar n-aveai de unde sa-ti cumperi mancare. Acum avem mancare, ba chiar prea multa si n-avem bani. Plus ca tineretul numai deschide o carte si se numara multi analfabeti.

| claudiax27y a răspuns:

Austria-Viena(Wien).Acolo sunt oameni mai ordonati si mai civilizati!

| AlinaG a răspuns:

In Franta pentru ca este o tara foarte frumoasa, bogata, puternica si plina de oportunitati happy

| loricel a răspuns:

New York sau Paris.