| MickeyMouse69 a întrebat:

Daca ati putea pleca oriunde, unde ati pleca?
Si...de ce?

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pe Coasta de Azur, in Franta.
Am mai fost acolo; cerul de un albastru puternic, clima, apa marii...toate fac din locul acesta un colt de rai.

| mona a răspuns:

In S.U.A pentru un trai mai bun

| Broadband a răspuns:

New york, sa vizitez noul turn world trade center si memorialul

| UnleashedPsycho a răspuns:

Germania sau Canada.
În Germania pentru că niveul de trai e foarte ridicat, chiar dacă nu-mi plac nemţii, mă acomodez eu, oricum m-aş duce doar ca să profesez.
În Canada pentru peisaje şi climă în principal. Cred că e un plus pentru canadieni faptul că la ei în ţară se intră destul de greu şi la fel de greu se şi stă.

Răspuns utilizator avertizat
| Buii a răspuns:

Japonia, dar doar in vizita. Mereu am fost curios despre modul de viata al acestora big grin sau in Hawai la plaja big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În larg! Poate din pasiune și dragoste pentru întinsul mării, imaginează-ți ce vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o plaja exotica pentru ca ador sa merg la mare, dar imi plac mai mult plajele exotice.Sau in Antalya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Egipt sau in Peru pentru ca as vrea sa vizitez piramidele respectiv Machu Pichu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Mexic, sa vizitez satele si jungla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare pentru că doar acolo mă regăsesc...

| fadnox a răspuns:

M-as intoarce in pat

| xtembix a răspuns:

Eu nu as vrea sa plec. Mi-e bine aici, ii am pe cei dragi mie aproape si am tot ce imi doresc.