| anaa823 a întrebat:

Daca aleg sa ma cazez la munte pentru. urmatoarele zile:
vineri, sambata si duminica, platesc pentru.2 zile, adica doar 2 nopti pe care le petrec acolo, adica vineri si sambata si ziua de duminica nu se pune? merci

Răspuns Câştigător
| BadWaffle a răspuns:

Plata la cazare se face pe noapte, iar eliberarea camerei se face in ultima zi pana in ora 12 de obicei happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu se pune. preturile la camere sunt pe noapte de cazare nu pe zi de cazare.

| CamiiBăă a răspuns:

Nu se pune -.-''

| Alvy a răspuns:

Decat sa stai acasa mai bine iesi la aer. Vezi si alte idei pe http://Calatoresc.ro