| Jianu99 a întrebat:

Daca am 18 ani eu vreau dupa bacalaureat sa incep o calatori de 2-3 luni, pe unde imi sfatuiti sa ma duc nu conteaza tara, banii nu sunt o problema dar vreau niste destinatii turistice bune de vizitat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 luna in SUA, 2-3 saptamani in Asia, vrep 2 saptamani in Japonia si iti mai ramane o luna si pentru Europa

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pandicornita a răspuns:

Te poti duce in Valenci, un orasel pasnic din Spania. E superb acolo! Multe puncte turistice si plaja! Coroana?