| LoveMusic a întrebat:

Dacă ar fi să alegi 2 ţări din lume, care le-ai alege? Dar oraşe din acestea două?

46 răspunsuri:
| pauladrian a răspuns:

America, Franta
Miami, Paris

| Kate21 a răspuns:

Canada - quebec
australia - sydney

| iuli a răspuns:

SUA - New York si I-le Hawaii; Tucia - Istanbul

| Locaa a răspuns:

Portugalia Lisabona Egipt Cairo

| Zambet a răspuns:

Irlanda si Elvetia

Dublin si Berna

| Ilusion :X a răspuns:

MonteNegro si Franta
-MonteNegro, este foarte frumos, peisaje de vis, albastru si cel mai important: CURATENIE! As alege orasul BUDVA.
-Franta, este foarte frumos si pe-acolo, mai ales ca-mi plac francezii, turnul eifell, in special! Orasul Dragostei:X. Orasul PARIS

| matt25 a răspuns:

Japonia si Germania. Tokio si Barcelona.

| rebela a răspuns:

Poi as alege Spania si Franta.Si daca ar fi orase sa aleg ar fitonguearis din Franta si Barcelona din Spania

| 100 a răspuns:

Spania si Canada
Madrid si Toronto

| puyshor a răspuns:

Spania(Madrid sau Pamplona sau tenerife)sau america(orice oras)

| zepssy a răspuns:

Manhattan, Manhattan si Manhattan happy

E superb. Imi place foarte mult. Imposibil sa te plictisesti vreodata acolo!

| Ama2001 a răspuns:

Canada si spania si america. orase :new york, barcelona, tokio

| iliteo a răspuns:

As alege Italia si Turcia.
Roma si Instanbul.

| bonibon a răspuns:

Spania orasul mexic miar place si franta orasul paris

| alutzik a răspuns:

Daca ar fi doua tzari as alege america si oras new york

| nelulung a răspuns:

Israel. Pelerinaj ziua la locurile sfinte.Si plaja la mare serile, in orasul Natanya. Vezi pe Facebook: Nelu Lung