| mimpyan a întrebat:

Daca ati avea sansa sa plecati intr-o alta tara, care ar fi aceea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea urmatoarele :
- America
- Bahamas
- Japonia
- Grecia
- Egipt
- Mexic

25 răspunsuri:
| radugeorge25 a răspuns:

Spania.imi place la nebunie tara asta.

| AliceHappyGirl a răspuns:

In Statele Unite ale Americii love struck

| Narcis2007 a răspuns:

Germani sau anglia m-ar tenta(se castiga bine)

| Andruza a răspuns:

Angliaa love struck
Sau Italiaa oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S. U. A sau Anglia
tu?

| glamour a răspuns:

Anglia

| ĄĿiŒ a răspuns:

Hmm... daca ar fi sa plec intr-o alta tara cu siguranta ar fi Japonia

| Adaa_4250 a răspuns:

Canada sau Paris.
Tu?
FlowersSpirit.

| analia0103 a răspuns:

Eu as pleca in egipt.Am mai fost si e extraordinar!:O
puppy dog eyesfunditapuppy dog eyes?puppy dog eyes

| Alex_7297 a răspuns:

Aş rămâne aici, ce-ar fi să plecăm toţi!?happy

| angel4v3ryour a răspuns:

coolin State si Anglia!

| Simona a răspuns:

Germania sau S. U. A

| olly13 a răspuns:

Elvetia as vrea

| Anddrea a răspuns:

Canada sau SUA. Oricum n-as pleca definitiv.

| Ryuzaki a răspuns:

Fara indoiala, Japonia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In libia doar pentru cateva zile

| Alex_7297 a răspuns:

Ce naţionalişti sunteţi oameni buni! Plecaţi, drum bun, cu atitudinea asta nici că ajutaţi ţara!happy

| Aly359 a răspuns:

Canada pentru ca am rude acolo

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Alexe, lasa-ma cu nationalismul. Nu e normal sa vrei sa iti imbunatatesti viata si sa mergi intr-un loc in care esti apreciat si respectat pentru munca ta, iar oamenii au valori? Si ca sa raspund la intrebare: Grecia(iubesc tara asta si desi economic nu este mai dezvoltata ca noi, tot o iubesc datorita atitudinii oamenilor); Elvetia, Anglia; Austria

| moonlight2134 a răspuns:

Germania :X, e si tara mea preferata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca raspunsuriile de mai jos, sunt de la viitorul Romaniei... O alta tara se viziteaza dar numai o tara este tara ta, oriunde vei fi, ve fi EMIGRANT dar nu si la tine in tara. Romania este o tara frumoasa pacat ca oameni trebuie sa o paraseasca sa aiba un viitor mai bun... sad

| anad a răspuns:

Dintre cele pe care le-am vizitat as alege Italia. Se invata mai usor limba, nu e prea departe si poti veni sa revezi Romania des, mi-au placut oamenii si locurile.

| andreeeeea a răspuns:

Germania
sau USA

| unknown3243 a răspuns:

Italia, America, Franta, Germania.