| Giinger a întrebat:

Daca ar fi sa plecati in alta tara, care ar fi aceea si de ce?happy

Răspuns Câştigător
| BlackD a răspuns:

Coreea de Sud love struck, te iau si pe tine cu mine day dreaming, mergem la bunaciuni rolling on the floor. Viata e frumoasa, am ce vedea acolo, as avea oportunitati sichiar daca le-as zice ceva de "bine" ei nu ar intelege, pentru ca o fac in romana big hug
Pasiune cate intrebari. o.Orolling on the floor

2 răspunsuri:
| zmeurica90 a răspuns:

Hmmm am 3 love struck
Cel mai mult as vrea in India [orasul Agra... unde`i Taj Mahalu`:X]
Sau China...In Beijingggggg:X:X:X
Si in Turcia...In Ankara:X big grin Da` tu?

| Paula1148 a răspuns:

Pai eu asi pleca in Turcia deoarece acolo se afla prietena mea cea mai buna, o a doua varianta ar fi sa plec in Germania deoarece sunt obsedata de aceasta tara. happy