| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi iau un bilet de avion dus-intors si la dus ma decid sa merg cu alt mijloc de transport in comun, risc sa nu mai pot zbura la "intors" pe baza acelui bilet? Am auzit de cineva care a patit asta si voiam sa va intreb daca asa e si, daca da, la ce companii e valabila regula asta.
Multumesc

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu il poti folosi fara probleme pe cel de intors

| bruno9432 a răspuns:

Este strict decizia ta daca folosesti doar dus, sau doar intors, biletul este platit oricum. daca ai probleme de genul asta poti sa ii reclami linistit si sa faci un mare scandal - in mod sigur vei avea castig de cauza.