| adriangabor92 a întrebat:

Daca imi instalez windows vista ultimate pe laptop imi mai instalez driverele? Mai trebuie instalate inainte sa fac windows vista ultimate driverele?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Din cate stiu, s-ar putea, depinde ce versiune si de unde e luat windows-ul, s-ar putea sa nu trebuiasca sa instalezi, la windows 7 stiu ca nu trebuie, de obicei ti le detecteaza si la vista, dar depinde ce versiune si de unde o ai tongue

| DeyCj a răspuns:

Păi depinde de ce laptop ai. Poate ai noroc ca driverele inplicite din Vista să îţi fie compatibile cu cele ale plăcii tale de bază de pe laptop. Dar de ce nu încerci Windows 7, dacă tot ai un laptop pe care îţi merge Vista că Windows-ul 7 are integrate cele mai noi versiuni de driveri pentru orice tip de PC şi atunci vei scăpa de instalat şi căutat driveri, în caz că cei de vista nu sunt compatibili.Succese.

| dge18 a răspuns:

Pai driverele te ajuta la laptop, mai ales ca ai tastele Fn si F1, F2... etc.
Eu cu SlimDriver instalez driverele pe care nu le am si cu Driver Booster le updatez laughing
Bafta!