| Bianca_Carla_1993 a întrebat:

Dacă un zbor durează 2 h, din aceste 2 h cât durează zborul propriu zis? Decolarea și aterizarea?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

2h. Decolarea si aterizarea nu dureaza nici 2 minute. In durata zborului scrie doar cat zboara avionul, fara timpul de imbarcare si restul.

| MedRex a răspuns:

Daca dureaza 2h inseamna ca avionul respectiv zboara efectiv 2 ore. Aterizare, decolare si alti timpi de asteptare se aduna la total insa nimeni nu poate sa spuna exact cat dureaza.