| anonim_4396 a întrebat:

De ce am nevoie intro calatorie cu familia?

Răspuns Câştigător
| qwqwwwq a răspuns:

Ai nevoie de:haine si groase si subtiri, papuci, lejerie intima,caciula(basca),ochelari de soare(daca e vara & primavara,sosete,aparat foto,bani multi,un rucsac cu care te duci la obiectivele turistice(in care sa ai:aparat foto,ochelari de soare,bani,etc),pansamente, un carnetel in care sa scrii ce ai vizitat, telefonul, energie, o carte ca sa nu te plictisesti pe drum si noroc!

9 răspunsuri:
| Dany3103 a răspuns:

O camera foto si multa voie buna big grin

| DeidaraXR1 a răspuns:

Depinde unde mergi. Haine corespunzatoare zonei. Camera foto si electronice. Niste bani de buzunar de care sa nu stie parintii laughing.

| SergiuChiosea a răspuns (pentru Dany3103):

Dar intro pagina poti sa spui?

| Dany3103 a răspuns (pentru SergiuChiosea):

Adica?

| ThePoet a răspuns:

De rabdare.

| SergiuChiosea a răspuns (pentru Dany3103):

Adica cu mai multe detalii sa fie raspunsul.ca imi trebuie la scoala asta

| Generalul a răspuns:

Depinde de sezon si de destinatie. t

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De o familie şi periuţa de dinţi. big grin

| SergiuChiosea a răspuns:

Vreau un raspuns mai mare