| ItIsAlright a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme bune de vazut cu familia intr-o calatorie lunga pe tren...

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

1.The road
2.The vow
3.The pianist
4. Leap year
5.Music from another room
6.Inception
7.The number 23
8.An education
9. Love me if you dare
10. Warm bodies
ps: uita-te la trailere si vezi care iti place ca am pus cam din toate genurile.

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Django Unchained, One flew over the cuckoo's nest, Donnie Darko, 12 rounds, Requiem for a dream, Riddle.
Si bineinteles " The lord of the rings" (asta chiar ca merge pentru ca e un film lung)

| NeymarJr11 a răspuns:

Titanic / Warm Bodies 1 film cu 1 zombi care se indragosteste de o fata normala / Comedie : Masca, American Pie, singur acasa toate partile, Expresul polar pentru copii, daca aveti, Ice Age big grin, O poveste de Craciun!

| EMike a răspuns:

happy Seria Mr. Bean. Nu e nivi vulgar nici plictisitor.

| MonnicaM a răspuns:

My sister's keeper, La vita e bella, Due date, Letters to God.

Răspuns utilizator avertizat