| sefu01 a întrebat:

De unde pot cumpara adaptor de priza de Italia?
Plec in Italia pentru 7 zile si ei au priza cu 3 pini.
Am nevoie sa incarc telefonul si nu pot ca cablul telefonului meu este cu 2 pini.

Răspuns Câştigător
| mitzacbr a răspuns:

Pai iti cumperi din Italia ca se gasesc aproape pe la toate magazinele.

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Acel pin din mijlocul nu-ti foloseste la nimic. adica el este acolo doar ca sa fixeze mai bine incarcatorul. si eu m-am dus la un specialist de calculatoare si mi-a rupt acel pin din mijloc cu un patent. poti sa il rupi ca n-are nimic. si tot o sa tina priza.

| a1doru a răspuns:

@ adriana 543768... cel de-al treila pin nu est pentru a fixa mai bine.in mod normal prizele[din pacate in ro. nu se prea foloseste], prizele au 3 fire[deci 3 pini la stecher].al treilea este pentru inpamantare.