| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

Vrea sa imi cumpar un Adaptor priza Skross Universal, 2 pini uitati si linkul http://www.emag.ro/......EYC8KBBBM/ pot sa imi incarc telefonul sau mp4 ca am usb la telefon si la mp4! SCUZE CATEGORIA! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

In dispozitivul respectiv se pot introduce stechere ale unor aparate ce au un alt format decat cele folosite in Romania. Foloseste incarcatoarele dispozitivelor tale introducandu-le direct in priza.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Ok ce treaba are usb-ul cu acel adaptor? de ce ai da 70 de lei de la eMAG când te poți duce la orice magazin de electrice să dai 3 lei pe el?