| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa vorbesc cu o persoana care locuieste in Bucuresti si il stie f bine d.p.d.v.al mijloacelor de transport in comun. Vreau detalii cum sa ajung intr-un anumit loc cu autobuzul sau troleibuzul sau...etc.Multumesc.

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Pune intrebarea cat mai concreta. Cunosc bine orasul

9 răspunsuri:
| trisha a răspuns:

Unde vrei sa ajungi?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Intra pe www.ratb.ro
Trebuie sa gasesti acolo harta mijloacelor de transport... si ai posibilitatea de a cauta ceva. Succes!

| psiholoaga a răspuns:

Http://www.ratb.ro/
ghidul traseelor. Daca ai nevoie de mai multe informatii, ma anunti. Sunt in bucuresti de vreo 4 ani, nu ma omor cu ratb-ul, dar ma descurc.

| Parintele a răspuns:

Zi ca te indrum eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbim amandoi, nici eu nu cunosc bucuresti-ullaughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intreaba, ca eu merg numai cu transportul in comun si sunt specialista.

| EUSIATIT a răspuns:

Mai bine cauta pe net ca ...stii p[roverbul...cu cizmarul mai bine te informezi sing

| karamea a răspuns:

Cel mai sigur cand ajungi in bucuresti INTREABA taximetristii. ei stiu cel mai bine... dar sa nu iti vina ideea sa iei vreun taxi in acele momente k te ardeee rau.deci.doar ii intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult karamea!