| Andreea9311 a întrebat:

Dragi prieteni ( daca imi permiteti sa va spun asa) va anunt ca de luni ma gasiti pe plaja la neptun... Daca sunteti prin zona in perioada asta. va astept pe plajabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| 1968 a răspuns:

Nisip cald si valuri mari

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Noi te asteptam aici pe TPU!big grin
Distractie placuta si sa nu uiti crema de soarewinkingPapalove struck

| Andreea9311 explică:

Ms frumos:* Sper sa fie buna vremea... si poate am parte si de putin internet ca sa nu pierd nimic de pe site.big grinbatting eyelashes

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Lasa ca dupa ce te intorci o sa iti povestim ce a mai fost nou pe aici big grin

| Leea1234 a răspuns:

Distractie la maxim!

daniela
| daniela a răspuns:

Concediu placut si vreme beton.

| fufa021978 a răspuns:

Vreu si eu acolo, cum e? plaja e curata? dar apa?