| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Buna dragi useri, imi cer scuze pentru faptul ca am lipsit o perioada, nu v-am uitat.Numai ca in ultima vreme am muncit tot mai mult, si m-am ocupat de venirea printesei mele happy, sunt atat de fericita sa va anunt ca peste o saptamana imi voi tine puiutu in brate, o voi saruta, o voi mangaia, voi putea sa dorm cu ea la pieptul meu :X, acum 20 de minute am luat biletele pentru ea si tati meu happy. Dar voi? sunteti bine sanatosi? Ce mai faceti? Vreau sa va multumesc din suflet pentru ca imi sunteti prieteni, si pentru toate urarile ce mi-lea-ti facut ieri de ziua mea happy. Va doresc tot binele din lume, sanatate si sa aveti parte numai de fericire si dragoste!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bine ai revenit printre noi. Ma bucur ca mai aud de tine. Multa sanatate si fericire iti doresc! La multi ani! Sarbatori fericite alaturi de ingeras!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea, sarbatori fericite alaturi de printesa si tatal tau, si eu plec astazi pentru cateva zile impreuna cu sotul si baietii mei la Brasov la fiica mai mare si abia astept sa-mi strang nepotii in brate.

| Vizitiul a răspuns:

Si eu iti multumesc, dar nu din suflet, ci dupa 2l de vin, sa-ti traiasca printesa, nu de alta, dar avem nevoie de printiwinking. Sa traiesti si tu, sarbatori fericite!happy.

cami
| cami a răspuns:

Buna adriana. Si eu am rarit-o cu TPU-ul, din cauza unei pacatoase de conjunctivite. Ma bucur pentru tine ca-ti revezi fetita, fiindca stiu cat de dor iti este de ea.
Toate cele bune, si. Craciun Fericit! (o fi bine sa incep cu uraile de-pe acum?)

| JeSa a răspuns:

Bine ai revenit adriana_sw33ty!
Salutari printesei tale, o pup si sanatate, fericire si toate cele bune la voi.
Cu drag, Jessy

| SCUFY a răspuns:

Sa-ti traiasca puiu si sa auzim numai de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sărbători fericite alături de cei dragi ţie!
La mulţi ani!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani si sarbatori fericite alaturi de puiutu' tau :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii iubita si sa-ti creasca puisoru mare, mare happy