| usernameinvalid a întrebat:

Este normal ca pe foaia cu CHECK-INul facut online sa imi arate reclame gen " 40%reducere la crema de maini "?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă în afara reclamelor are toate celelalte date necesare - nu. Oricum, nu se poate imprima decât de pe saitul oficial al companiei aeriene cu care vei zbura, iar dacă ei permit inserarea de reclame acolo, nu au niciun motiv să nu recunoască formularul tipărit!
În caz contrar, există întotdeauna „Protecția Consumatorului"!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Acele reclame sunt de obicei „strecurate" de Google ads prin intermediul browserelor - și nu depind direct de saitul prin care ai făcut acel check-in on-line. Se bazează de fapt pe site-urile cele mai vizitate de tine și alte analize statistice făcute de Google și asociații lor.
Și - da - e ceva normal, deși nedorit.

| usernameinvalid explică (pentru mihai69):

Adica nu are nimic daca ma duc la aeroport cu un check-in si pe el cu reclame, nu?

| usernameinvalid explică (pentru mihai69):

Ok, multumesc mult pentru raspuns happy