| Darius123456 a întrebat:

Este sigura calatoria cu autocarul pe 2 zile mai exact Spania - Romania cu matei unitrans?
e prima data cand merg asa mult cu autocarul

5 răspunsuri:
| nuestenimic a răspuns:

Calatoria este foarte sigura si eu am calatorit drumuri lungi si este minunat alte autocare au si net si tv au absolut tot ce trebuie sa te simti confortabil o sa fie minunata calatoria o sa fie confortabil e cam lung drumul dar merita

| darrio2007 a răspuns:

Da.Este. Numai ca drumul este lung si plictisitor.

| Darius123456 explică (pentru nuestenimic):

Sunt multe zone fara semnal? la vama o sa fie semnal la telefon?

| nuestenimic a răspuns (pentru Darius123456):

Anumite zone nu o sa ai semnal acum depinde in ce retea esti

| Darius123456 explică (pentru nuestenimic):

Orange