| lazarsergiu a întrebat:

Este vreun hotel in Romania, la mare cu optiunea All inclusive sau, de ce nu, Ultra All Inclusiv?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt alea de 5 stele full options.

| lazarsergiu explică (pentru mgtow):

Care sunt alea?

| jack993 a răspuns:

Sunt dar nu merita sa meri la preturile care sunt..mai bine alebi Bulgaria si o sa ai conditii mult mai bune la preturi mai mic (culmea...nici eu nu am crezut pana nu am mers sa vad cum e acum 4 ani si de atunci merg in tot anul la all inclusive

| denis987 a răspuns:

Sunt dar nu se merita... la roman All inclusive/Ultra All inclusive inseamna 2 feluri de cartofi, 2 preparate din pui si o ciorba. in rest nimica. eu zic sa te duci la Bulgari, mult mai frumos, si la all inclusive ai prea multe preparate dar la Ultra All. ori cum am fost anul trecut la bulgari in Albena. au fost intr-o dimineata alge dar dupa-amiaza erau curatete nici macar o alga.happy