| mickeye a întrebat:

Eu consider că România e una din cele mai frumoase țări din Europa.
Din păcate,e locuită.
Acum e la modă să ne facem concediile în Bulgaria și Turcia,dar vreau să vă demonstrez că la fel de bine ne-am putea petrece concediile în țară, întrucât sunt o mulțime de locuri deosebite și la noi.
Am găsit un site cu multe poze inedite din țara noastră și se pare că și străinilor le place țara noastră.
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=715972&pa ge=289
momentan sunt vreo 290 de pagini dar vă recomand să vă uitați la toate pozele. Poate vă vin și niște idei de vacanță.
Vouă vă place să călătoriți în România?

Răspuns Câştigător
| Iridinvest a răspuns:

Sunt din Romania, si desi nu prea e condusa bine, e o tara minunata! ador sa calatoresc in tara mea... urmatoarea destinatie:apusenii! love struckx! e o zona super. abia astept!

2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Iti multumesc pentru link! Ador Romania! Niciodata nu mi-a fost rusine sa recunosc, ca sunt ROMAN!
http://www.youtube.com/watch?v=RZMZziF4Rgs&feature=related
P.s. Imaginile sunt superbe.

| valentino52 a răspuns:

In general cei care se duc in Turcia si Bulgaria se duc pe litoralul lor pentru plaja in defavoarea statiunii Mamaia in care preturile sunt exagerate si in defavoarea statiunilor Costinesti Eforie Neptun pentru ca ofera conditii prea proaste. Au preturi mult mai mici si ofera conditii de 5 stele la banii pe care i-ai dat la noi la nici 3 stele. In schimb daca vrei sa te relaxezi la munte aer curat si sa te plimbi nu ai motiv sa pleci in alta tara avem aici tot ce ne trebuie.