| raph2010 a întrebat:

ce vi se pare voua un job de viitor...aici in Romania noastra. Momentan sunt angajat intr-un call center, dar nu mi se pare ceva de viitor, de facut cariera din asa ceva; Momentan imi place ce fac, dar totusi am abia 21 de ani. Vad ca... cu facultate sau nu, cam tot acolo ajungi! Foarte multi intreaba ce experienta ai, nu ce studii ai; ce vi se pare de viitor in tara noastra? sau e de plecat in afaratongue? voi ce credeti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de plecat in afara, cu siguranta. Romania este frumoasa, pacat ca e locuita si condusa de smecheri. In afara, avantajul este raportul echilibrat dintre preturi, taxe si salarii. Si, bineinteles, civilizatia, care ne lipseste cu desavarsire. E doar o opinie...

| raph2010 explică (pentru anonim_4396):

Cam de aceiasi parere sunt si eu! Pacat de tara noastra, e superba...dar pacat ca e locuitasad