| bmerry a întrebat:

Exista vreo platforma de tipul Airbnb pentru a închiria o locuinta pe termen lung, in sistem de chirie?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o platforma de tipul ala unde poti cere cazare gratis. Eu am stat gratis la diverse persoane cand am calatorit. te intereseaza?

| bmerry explică (pentru anonim_4396):

Sigur, ma poți ajuta cu denumirea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru bmerry):

Da,dar nu dau informatii asa pretioase gratis.

| bmerry explică (pentru anonim_4396):

Foarte prețioasa informația, despre CouchSurfing/HomeSitting este vorba, asta pentru cine mai intra aici cu aceeași curiozitate și vrea o informație gratis laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru bmerry):

Esti prefacuta si mincinoasa ca te faceai ca nu stii denumirea.

| bmerry explică:

Sau pur și simplu am căutat pe Google...