| anonim_4396 a întrebat:

Facultati in care nu se face matematica

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

Comunicare si relatii publice sau traducatoriwinkinge sigura informatia si verificata pe minewinkingsi eu is cu oroare de matematica si chimie asa ca te inteleg perfectwinkingsi ii respect deopotriva pe cei care pot sa desluseasca misterul unei integrale din ordinul 3 la a mai nu stiu cata puterewinking

6 răspunsuri:
| LittleZyzy a răspuns:

Cam la toate facultatile se face in primul an matematica... sad

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Medicina, filologia, istoria.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Inca o persoana cu oroare de matematica.Nici eu nu o suport si nu stiu mai deloc...laughingoricum in meseria pe care o sa o am se foloseste Excelul-ul si calculatorul pentru calcule.big grin

| ada a răspuns:

La facultatile de drept, limbi straine, comunicare, istorie, teologie stiu sigur ca nu se face matematica.

| bunica a răspuns:

Rahova, Poarta-Alba, cred ca Tolea stie mai bine.

| Alexandraandaana a răspuns:

Drept,medicina,psihologie,limbi straine!