| maya_1225 a întrebat:

La ce facultati nu se face matematica? la facultatea de management se da examen la matematica? astept exemple de cat mai multe facultati. dau funda! multumesc!

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

La filologie, istorie.

| MihaelaDart a răspuns:

Facultatea de Arte Plastice si Decorative (asta stiu sigur ca de mate nu ai nevoie, aici am urmat eu)

| a1doru a răspuns:

La facultatile cu profil umanist[drept,filologie, istorie, etc]

| intelectualul a răspuns:

Sigur o sa ajungi departe in viata daca ai un asa criteriu dupa care iti alegi facultatea.

| LifeInPink a răspuns:

La conservator

| maya_1225 explică:

Vai ce raspuns prost ai dat "intelectualule"winkingdaca nu ma pricep la matematica nu vad de ce m-as baga la o fac cu aceasta materiehappypoate ca sa stau ca tine sa ma milogesc de profesori sa imi dea de trecere sau sa platesc examenullaughingmai bine ma bag unde ma pricepwinkingpa! multumesc la restul' pentru rasp