| Andr3 a întrebat:

FUNDA cate ore sunt de la Bucuresti la Oradea cu masina(autocarul)?

Răspuns Câştigător
| enrico a răspuns:

Daca mergi cu 100km/h sunt cam 11 ore! daca mergi peste 100km/h sunt 9 10 ore!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproximativ 12.30 ore

| CrissuCristina a răspuns:

Cam 10 ore de mers si pret in jur de 650 de lei noi.

| Isabellpink a răspuns:

Pai depinde si pe ce drum national mergi dar in jur de 8 ore. Asta atunci cand se circula normal nu in conditiile meteo prezente :*. S-ar putea sa fie si mai mult de 8 ore.

| eandopuncttk a răspuns:

Sunt 544 de km. eu am facut 380 de kilometri in 5 ore. deci. cam 8...9 ore ar trebui sa fie gata

| xlmpq a răspuns:

9 ore