| a2dr33ad33a a întrebat:

Scuze de categorie cate ore sunt de la bucuresti pana la oradea cu masina... astept un colet prin fan courier si de aia intreb sunt 574 km de la bucuresti pana la oradea multumesc va pup:*

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Exact cum au zis si ei, a 2 zi de la depunerea coletului

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Coletele pe care le-am primit eu, prin curier, de la Bucuresti au facut cam o zi si ceva.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Sunt aproximativ 587 km de la Bucuresti-Oradea, acum depinde de ce si cum, sunt cam 7h si 33 min, uite aici http://distanta.ro/, sus in colt in stanga, scrii de la " buc " pana la " oradea " si dai " vezi directii ", daca mai vrei sa afli vreodata distanta/ ore etc, app La multi ani!;*

| a2dr33ad33a explică:

Multumeschee hee tocmai am fost sunat in 20 de minute ajungehee hee :* multumesc oricum

| a2dr33ad33a explică:

Multumesc big hug !

| Mihai997 a răspuns:

Aproximativ 8 ore face din oradea pana in Bucuresti. Dar coletul s-ar putea sa ajunga in 10 -11 ore deoarece mai trebuie sa faca si pauze