| cristianzgz3 a întrebat:

...Funda! cum sa fac sa stau in cabina pilotilor pe timpul unui zbor, Wizzair?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu poti, indiferent de compania de zbor.
Nu te gandesti la atentate, deturnari de avioane, etc?
E imposibil!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar dupa ce devii stewardeza

| neaivan a răspuns:

Sigur ca poti! Totul e posibil, poti sta in cabina pilotilor doar daca ai un avion particular.

| Twixi a răspuns:

Intri in cabina si le spui ca ai crezut ca acolo e baia.

| edoppler a răspuns:

Trebuie doar sa intrebi. Este ilegal sa intri in carlinga in timpul zborului, dar depinde de echipaj. Daca le explici frumos de ce vrei sa o vezi, poate iti dau sansa asta. Dupa aterizare, in schimb, poti astepta sa iasa toti pasagerii din avion si le rogi frumos pe stewardeze sa iti arate cockpitul. Sigur vor fi de acord. big grin