| Psycho777 a întrebat:

Funda. La strandul Geoagiu Bai, lunia se golesc bazinele si se umplu la loc?

4 răspunsuri:
| Pau17 a răspuns:

Da.Cei de acolo golesc bazinele si le umpla in fiecare zi.E foarte curat acolo. funda?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, chiar mai des

| Psycho777 explică (pentru Pau17):

Eu am pus intrebarea ca urmeaza sa ma duc luni si nu stiam daca e apa in bazinul cel mare (cel din mijloc)

| Pau17 a răspuns (pentru Psycho777):

Eu am fost acolo acum 2 saptamani. Sincer la inceput nu am vrut sa merg ca stiam ca in trecut era totu jale acolo, dar sincera sa fiu, cand am ajuns am ramas usor impresionata. E foarte curat, apa din bazine sunt schimbate des si mai nou e o substanta, in cazul in care cineva isi da drumu la pişeţelhee hee, apa devine albastra.