| HaChick a întrebat:

Cine stie daca e apa calda in strandul No Name din Timisoara? Sau stie cineva cand vor fi renovate bazinele din exterior la UMT? Mersi fain!

Răspuns Câştigător
| DeejayAndr3y a răspuns:

E apa calduta, cam 15-20 gradehappy
Nu se stie cand vor fi renovate big grin

Fundawinking

| HaChick explică (pentru DeejayAndr3y):

Am inteles, e "calduta" la 15-20 grade. Nu-i de mers tongue Mai demult am citit ca bazinele exterioare de la UMT vor fi deschise pe la mijlocul lunii mai, credeam ca stie cineva o data concreta big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor
Deci de la strandul ala si-a luat timisoreanca de NOname numele! rolling on the floor rolling on the floor

| Cristian_Nacov_1988 a răspuns:

La No-Name nu a fost si nici nu cred ca va fi vreodata apa calda ( termala ) si la strandul UMT este deschis Spa-ul si cred ca costa 40 de lei.

| HaChick explică (pentru Cristian_Nacov_1988):

La SPA am fost, ma interesa un strand in exterior in care sa fie apa calda... si sa fie in TM. La Sun Beach nu stiu daca e apa calda, dar la ce scoruri au aia, mai bine fac baie in cada laughing Mersi de raspuns!

| Cristian_Nacov_1988 a răspuns:

Daca vrei apa calda si in exterior, exista strandul de la San-mihaiul german. este asa de calduta incat iesi oparit de acolo

| HaChick explică (pentru Cristian_Nacov_1988):

Am fost acolo, iti rupi masina in doua pe drumul ala, nu se merita tongue plus ca apa are un miros oribil happy