| gya_8439 a întrebat:

Fundita recomnadati-mi sih mie ceva. un hotel. o pensiune pentru revelionbig grin in romania. ceva frumos big grin daca se poate sa aiba si pisicina:X

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Hotel Mara, sinaia. E un super hotel iarna când te duci la piscina ieși pur și simplu afara și vezi pe marginea piscinei zăpada și tu ești în apa fiarta ca sa nu simți frigul e extraordinar.Asculta ce iți zic ca eu stau în Sinaia sau dacă ai ceva, ai multe economi la hotel international tot în sinaia.

| barbie_6483 a răspuns:

In maramures...
la eurohotel...etc.
cauta hoteluri, pensiuni din maramures pentru. ca e un loc care trebuie vizitat big grin