| AnneMarrie0802 a întrebat:

Heei TPU!
Merg cu colegii intr-o excursie la Brasov, si nu stiu cum sa caut locuri de cazare la internat
Imi puteti gasi ceva locuri de dormit in Brasov la un pret convenabil plus numarul de telefon al internatului respectiv?
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Internat? gasiti zeci si zeci de pensiuni si hoteluri pentru toate preturile.

| kavasaki99 a răspuns:

Poftim. http://www.trivago.ro/? iSemThemeId=22130&iPathId=86593&sem_keyword=cazare%20brasov&sem_creativeid=61433039214&sem_matchtype=e&sem_network=g&sem_device=c&sem_placement=&sem_target=&sem_adposition=1t1&sem_param1=&sem_param2=&sem_campaignid=158972214&sem_adgroupid=9534376734&sem_targetid=kwd-12492846707&sem_location=21258&cip=4012002011&gclid=Cj0KEQjwyJi_BRDLusby7_S7z-IBEiQAwCVvn6D_qvKJf4pECnb8FrDGi8gG3RZvxLzRUvbD7PZh5-gaAmvs8P8HAQ

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Pentru internate, te interesezi la scolile care au internat. Numai la secretariatele lor poti sti daca au locuri si care e procedura.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru suntserios):

In Brasov? Da, sunt zeci de pensiuni dar nu cu zeci ci cu sute de lei. Ei sunt elevi si au dreptul de cazare la internate (in limita locurilor).

| GdX a răspuns:

Tu vrei sa iti dam numar de telefon etc..Cati sunteti, de cate camere aveti nevoie nu spui. Doar cazare. Intra pe www.booking.com si gasesti ce vrei si ce nu vrei. La internat trebuie sa vorbesti cu scoala de care apartine si nu cred ca va ofera voua cazare pentru o noapte.