| Alina_Stirbu_1995 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor...
Deci imi puteti spune cateva avantaje ca sa migrezi/ pleci in Canada si dezavantaje ca sa migrezi/pleci in Brazilia?
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E bine oriunde. Dar cred că n-ar fi rău să vezi și cam pe ce loc în lume e țara (economia acesteia de fapt), care sunt previziunile de dezvoltare pe termen mediu și scurt, dar nu în ultimul rând, ce rată a criminalității există.
Din această ultimă cauză, i0 unu' n-aș merge să locuiesc în Brazilia. Poate ca turist, dar să rămân acolo, nu!