| LegendaryXxX a întrebat:

Hei! Eu si parintii mei am vrea sa mergem la vara la Londra. Am incercat sa caut zboruri in perioada 6-10 august(in 6 plecare si in 10 venirea) si am gasit ceva, dar nu stiu daca sunt incluse si taxele de zbor si chestii de genul acesta. Poate ca unii din voi ati mai fost si as vrea sa imi spuneti, daca se poate, unde si cu cat v-ati cazat si cam cat a costat intreaga excursie cu tot cu cheltuielile care au fost pe langa cazare si transport happy

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vezi aici
http://amfostacolo.ro/marea-britanie-pareri,29/londra,206,1795/
părerile celor care au fost acolo.
În momentul rezervării, ți se comunică toate taxele pe care le ai de achitat (taxe aeroport, bagaj de mână (doar unele bagaje, la unele firme), cel de cală, check-in (asta ar putea să nu ți-o spună totuși - vezi și saitul companiei aeriene ca să știi sigur) etc.
Musai să iei London Pass pe două sau trei zile, și încălțăminte cât mai lejeră.

| EllaC2710 a răspuns:

Intra pe www.toatemagazinele-online.ro si la VOLA o sa gasesti bilete de avion si este o oferta pe site, ca daca iei bilete de la ei + cazare, la cazare ai un discont de 15%.