| Altadata a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu o chestie. Nici macar nu stiu cum se cheama. tata vrea sa faca o excursie cu mama la vara (mai exact iunie sau iulie) in delta dunarii de vreo 3-4 zile cu urmatoarele lucruri incluse : cazare, masa, transport (daca se poate avand in vedere ca stam in Roman jud. Neamt sau cum ar trebui sa procedeze sa ajunga pana la locatie) si costul total? Va rog mult pentru ca chiar nu ma pricep la asta. FUNDA si multumesc mult.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Caută pe amfostacolo.ro - este o rubrică acolo „Ce îmi recomandați". Poți pune întrebarea de mai sus acolo și îți vor răspunde oameni care chiar au fost acolo și te vor ajuta.

| Kanajambe69 a răspuns:

Cauta pe Google "sejur Delta Dunarii" si gasesti ce ai nevoie.