| Georgiana_Feraru_1994 a întrebat:

Hei!
În aprilie, în școala altfel, ma voi duce în excursie, cu clasa și cu alte clase, cred, țin să menționez că sunt clasa a 8-a(please fără chestii de genu, ca sunt clasa a 8 a că trebuie' să mă gândesc la examen..please).Noi am vrea să mergem la Lepșa. Ati fost acolo? Dacă da, ce locuri putem vizita? Și unde sa ne cazăm? Cred ca vom sta 2-3 zile! FUNDITA!

2 răspunsuri:
| GeorgeAjutatorul a răspuns:

Hei, am mai fost acolo si a fost foarte cool, eu ti-as recomanda urmatoarele locatii in lepsa: Cheile Tișiței, Cascada Putna, Parcul natural putna.
Iar pentru cazare:
Pensiunea Rossvillas, depinde cati bani va permiteti si voi, cazarea fiind 50 de lei. Sper ca te-am ajutat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E frumos acolo, au niște chei de vizitata și o mica cascada. În rest o zona uitata de lume