| LBTN a întrebat:

Hei, TPU! Ce ar trebui sa iau cu mine? Plec pentru 5 luni in Portugalia cu bursa de la facultate si o sa stau la niste rude, pe langa ocean. Tineti cont ca la avion o sa am 2 bagaje de cala si unul de mana.

1 răspuns:
| Rux2000 a răspuns:

Daca o sa pleci acum i-aţi o umbrelă pentru ca cam dau ploile pe acolo eu am plecat acum o luna de acolo am locuit 9 ani acum sunt in Germania dar tin legatura cu părinţi mei care inca sunt acolo. I-ati haine mai groase. I-aţi tricouri si pantaloni scurţi daca stai 5 luni vei avea nevoie mai prin martie cam asa. Ce sa spun îţi iei ce ai nevoie tlf laptop daca ai si vrei încărcătoarele. Aparat foto. papuci adidasi etc ce crezi tu ca ai nevoie i-aţi si prorector solar sau ti'l Poti cumpara de acolo. Călătoriile plăcută