| edy2013 a întrebat:

Cine stie cati kilometri sunt intre muzeul Antipa si National Arena din Bucuresti? sau muzeul Antipa si Stadionul Ghencea?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Greu de spus cati km. sunt!
Antipa este pe soseaua Kiseleff langa Pta Victoriei, cu metroul pana la Stadionul National sunt 4 statii adica 15-20 minute!
Stadionul Ghencea este ceva mai departe fata de muzeul Antipa, metroul pe ruta Pta Victoriei- Pta Unirii 4 statii iar de acolo masina 385, cu totul 40 minute!

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

1.- 7 km
2. -9 km