| g3org3sgh a întrebat:

Stie cineva care este cel mai apropiat joc de fotbal ce se disputa pe stadionul National Arena? si pe ce data e?

Răspuns Câştigător
| sodobar a răspuns:

Steaua cu stuttgart, joi de la 20:00

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Astazi, de la 21, 30, se joaca Dinamo - CFR Cluj Napoca. Numai bine!

| g3org3sgh explică (pentru Ioandelasal):

Mersi! dar pe mine ma intereseaza pe viitor, ca nu aveam cum sa ajung asa in scurt la meciul asta! ai vreo idee?

| Ioandelasal a răspuns (pentru g3org3sgh):

Ai intrebat care era cel mai apropiat. Ma crezi mama Omida, sa ghicesc ce ai in minte?
Le poti vedea si aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Arena_Na%C8%9Bional%C4%83.

| g3org3sgh explică (pentru Ioandelasal):

laughing))))