| marymaria277 a întrebat:

Hei TPU, in statiunea Venus sunt restaurante, magazine etc.? Vreau sa merg doar ca am auzit de la mai multe persoane ca e pustie, nu prea sunt restaurante etc. Ati fost cumva voi sau prietenii vostri acolo ca sa ma ajutati si pe mine? Cel mai bun raspuns primeste funda happy

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Din pacate Venus a devenit o apragina in ultimii ani. Hotelurile sunt deplorabile, plaja nu e nici ea curata. Cluburile au cam disparut si ele, mai sunt vreo 2 discoteci dar subtiri. Recomand Costinesti si Vama pentru distractie si preturile ''studentesti''. Recomand Olimp pentru conditii.

| heyromania a răspuns:

Pai poti sa te duci linistita in Venus, deoarece mie acum cativa ani mi-a placut, si daca nu-ti place avantajul e ca statiunile sunt legate intre ele si poti merge cam asa Olimp - Neptun- Venus- Cap Aurora- Jupiter ( daca mai tin bine minte, am fost pe jos in plimbare)

| Bratucu_Adrian_1979_0Xss a răspuns:

Incearca pe http://localuriromania.ro/- cel mai complex portal pentru prezentarea de restaurante