| Seevraj a întrebat:

Intrebare : Ati fost careva la Manastirea Oasa? Daca da, cum sunt dormitoarele.?, pentru' ca se face o excursie la scoala, si nu stiu daca merita sa merg, sau nu. happy

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

E un colt de rai, nici n-am stiut ca exista un astfel de loc in Romania. Mersi ca mi-ai zis! Stiam de existenta ei dar nu stiam de pozitionare. Pai cladirea e in stil branconesc, alba iar acolo e foarte curat ca peste tot in astfel de locuri, exista organizare si ordine. Valea Frumoasei, Gura Raiului, Lacul Oasa Mica: http://www.aeagency.ro/CMS/Location/0000000095/534053d5e75c8.jpg. Acum imi aminte ca am vazut la televizor noua partie de schi de pe Sureanu, cu coborare si vedere spre lac. Sper sa am ocazia sa ajung si eu acolo candva pentru ca acum singur nu pot.