| Tpuuser1 a întrebat:

Pe unde ati calatorit prin RO? Ce locuri imi recomandati?

4 răspunsuri:
| davedavedave93 a răspuns:

București, Barșov, Sibiu, Cluj, Sighișoara, Alba Iulia. Bran, Peleș, Moeciu, Fundata, Băile Daco Romane Geoagiu, Sarmisegetusa Regia, Cetatea Făgărașului, Maramureș, Cimitirul Vesel de la Săpânța, Muzeul Astra Sibiu, Satul Viscri, Satul Biertan, Grădina Botanică din Cluj, Mărginimea Sibiului, Mănăstirea Prislop, Sâmbăta de Sus, Pădurea Baciu din Cluj, Vf. Moldoveanu, Transfăgărășanul, Bâlea Lac, Albota, Râșnov, Încearcă și turismul ecologic și montan (e superb). Valea Prahovei, Cheile Bicazului, Roșia Montană, Peșterea Urșilor - Muierii - Scărișoara. Ski la Poiana Brașov, Drăguș, Păltiniș.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am calatorit peste tot prin Romania si iti recomand toata tara.

| KinderBeeeib a răspuns:

1.Brasov
2.Busteni.
3.Maramures
4.Tulcea (Delta)
5.Cluj
6.Sighisoara
7.Bucuresti

| wpAbby a răspuns:

Aproape prin toata tara, cel mai mulr mi-a placut la Brasov si Transfagarasan