| UrsuletTheodora a întrebat:

Hei, TPU! Peste o saptamana ma duc in tabara in Germania. Nu am mai fost niciodata. Stiti cum este acolo? Gen merita?big grin
Iar preturile cum sunt?(in tabara asta micul dejun si cina si cazarea si transportul sunt incluze. 100 de euro ne-a cerut pentru muzee, parcuri etc. si ma intrebam daca 200 de euro imi ajung pentru mancarea de pranz si alte "mofturi")

P.S.: Tabara are 9 zile.

Răspuns Câştigător
| DespreHostel a răspuns:

Depinde cum defineste acele mofturi happy Daca te rezumi doar la suveniruri si alte chinezerii probabil ca iti ajung 200 de euro. Trebuie sa tii cont o vedere sau un tricou porneste de la 4-5 euro.happy Si tu stai 9 zile.happy Iti sugerez sa fii atent cu baniihappy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Germania nu e cea mai turistica tara din Europa, dar e o tara straina si logic ca merita tabara.

200euro depinde de unde mananci si ce vrei sa mai cumperi, un 10euro ti ar ajunge pentru o masa de pranz